فروش وب سایت پزشکی تریتا

فروش وب سایت تریتا

بعد از گذشت چندین سال از افتتاح سایت پزشکی تریتا، بر آن بودیم تا بتوانیم با گردآوری اطلاعات کامل از جدیدترین مطالب روز دنیا، باری از دوش جامعه پزشکی برداریم. در مسیر پروژه تریتا اگر چه فراز و نشیب‌های زیادی را طی نمودیم ولی توانستیم با الطاف خداوندی برای حفظ ارزش‌های جامعه پزشکی و کمک به برطرف نمودن نیازهای بیماران، بخش‌های ویژه‌ای را به سایت پزشکی تریتا اضافه کنیم که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بخش پزشک هوشمند در آنالیز آزمایش‌های خونی
 • تست‌های روانشناسی هوشمند
 • بخش مجله پزشکی و سلامت

مزایای سایت تریتا

از دیگر مزایای وب سایت پزشکی تریتا می‌توان به وجود بالغ بر بیش از 800 مقاله ثبت شده، ایندکس بودن بیشتر مقالات توسط موتورهای جستجوی گوگل، وجود کنترل پنل ویژه نویسندگان، آمار بازدید روزانه بیش از 4 هزار نفر، 10 هزار عضو فعال اشاره کرد.

در بخش پزشک هوشمند تریتا، آزمون‌های روانشناسی، تفسیر و آزمایش خون قرار دارد که کاربران می‌توانند به سادگی از این بخش‌ها استفاده کنند.

گارانتی خرید وب سایت تریتا

سایت پزشکی تریتا یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند برای افراد مشغول در زمینه خدمات بهداشت درمانی و مراکز درمانی از جمله کلینیک‌ها بسیار مناسب باشد. علاوه بر مزایای موجود در سایت تریتا، امکانات دیگری برای یک خرید منحصر به فرد و مطمئن برای متقاضیان فراهم شده است از جمله:

 • امکان مشاهده آمار بازدید سایت
 • امکان تست کنترل پنل نویسندگان
 • امکان تست کنترل پنل پزشک هوشمند
 • امکان بررسی گوگل آنالیتیکس و گوگل وب‌مستر

خریداران محترم بایستی به این نکته توجه داشته باشند که فروش با حداکثر قیمت پیشنهادی پذیرفته خواهد شد.

آگهی فروش وب سایت آماده تریتا

اما آن چه که بعد از خرید وب سایت تریتا در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت عبارتند از:

 • تمامی سورس کدهای وب‌سایت
 • دامنه و هاستینگ وب‌سایت
 • پروفایل صفحه اینستاگرام

انجام هر گونه تغییرات اعم از تغییر دامنه، اضافه نمودن صفحه معرفی پزشک یا مرکز درمانی، ایجاد فرم نوبت دهی اینترنتی، بخش پرسش و پاسخ، تغییرات صفحه تماس با ما، امکان اطلاع رسانی از طریق ایمیل یا پیامک و چند زبانه بودن سایت همگی جزو تغییرات پیشنهادی ما به خریدار محترم می‌باشد که در صورت تمایل می‌توانند هر گونه تغییرات مازاد دیگری را نیز در هنگام خرید درخواست نمایند.

تریتا را در جهت رسیدن به اهدافش حمایت کنید:

منابع:

 1. https://tikateam.com/v/3

اشتراک گذاری:

فاطمه قربانی

فاطمه قربانی

فاطمه قربانی هستم، لیسانس ژنتیک، به علوم نوین پزشکی و ایمونولوژی علاقمندم. از شما دوست گرامی بخاطر مطالعه این مقاله و همچنین مجموعه تریتا بخاطر فرصت انتشار مطالبم در راستای کمک به ارتقای دانش کمال تشکر دارم. شاد باشید و سلامت

my name is Fatemeh Ghorbani, I have a B.S in genetics and interested in immunology and medical science. I believe that, even into the smallest acts, should be put our heart, mind and soul. Thank you for reading my article