با توصیه‌های مهم کاشت ابرو و پیامدهای استفاده غیراصولی آن آشنا شوید

برای کسانی که برای رشد ابروی کمانی خود فراتر از نقطه قوسی رفته‌اند، ممکن است کاشت ابرو را برای آن‌ها در نظر بگیرید. ما به شما در مورد آنچه که می‌توانید در مورد این روش انتظار داشته باشید می‌گوییم خوب، بد و حتی بعضی از آن‌ها زشت هم می‌شوند.

اگر ابرو نداشته باشید، شما واقعا چهره‌ای نخواهید داشت و معدود افرادی هستند که بدون ابرو جذاب به نظر می‌رسند

روش کاشت ابرو

کاشت موی ابرو یک روش است که ابروها را به طور دائمی بازسازی و تغییر می‌دهد. این برای بهتر شدن ظاهر و یا اصلاح هر گونه مشکلات زیبایی که مربوط به ابرو است در نظر گرفته شده است، اما هم‌چنین باید درک کرد که این کمال را تحقق نمی‌بخشد. ابروها با هم خواهر هستند و نه اینکه توأم باشند. این هم‌چنین نشان می‌دهد که کاشت مو بر روی اصل ایجاد یک نتیجه واقعی است.

فرآیند

در یک کاشت ابرو، موهای اهدا کننده معمولا از پشت سر به عنوان یک روش کاشت منظم مو در نظر گرفته می‌شود. موهای اهدا کننده نیز می‌توانند از دیگر قسمت‌های بدن بیرون آورده شوند، اگر امکان برداشتن آن از سر وجود نداشته باشد.

مویی که در سر رشد می‌کند متفاوت از آن‌هایی است که روی پیشانی رشد می‌کنند. ابروها دارای موهایی هستند که به عنوان رشته‌های فردی نسبت به واحدهای فولیکولی که شامل یک‌چهارم مو است رشد می‌کنند. بنابراین موی که خارج از محل اهداء کننده خارج می‌شود، باید بر روی گرافت‌های موی فردی با استفاده از یک میکروسکوپ با قدرت بالا، تقسیم شود.

هر یک از ریزه‌کاری‌ها در سایت‌های دریافت کننده قرار می‌گیرد که توسط جراح مهیا می‌شود. از آنجایی که ابروها در زاویه تندتر نسبت به سطح پوست رشد می‌کنند، این فرآیند نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. جراح نیز باید بتواند منحنی طبیعی مو را تعیین کند تا منحنی ابرو را دنبال کند. خط ابرو نیز باید به گونه‌ای تنظیم شود تا به صورت متقاطع، به ویژه در قسمت داخلی، رشد کند تا ظاهر طبیعی ابرو را تقلید کند.

مزایای کاشت مو

 1. این ابروها ظاهر مضطرب و برافروخته را تصحیح می‌کنند.
 2. این اجازه می‌دهد تا کسانی که به لحاظ ژنتیکی مستعد به از دست دادن ابرو خود هستند از ابروهای کمانی خود که به طور کامل بازسازی شده لذت ببرند.
 3. این کمک می‌کند تا تصویر بدن از کسانی که به علت تروما، صدمات، سوختگی، پیری، مشکلات تیروئید و یا برخی از بیماری‌هایی که ابرو خود را از دست داده‌اند بهتر شود.
 4. موهای خود را استفاده خواهد کرد و به شما نگاه طبیعی‌تر می‌دهد.
 5. این روش به طور کلی با حداقل عوارض، امن‌ترین روش است.
 6. این یک انتخاب بهتر نسبت به داشتن یک تتو ابرو است زیرا نتیجه آن در مقایسه با ظاهر کشیده شده دوم طبیعی‌تر است.
 7. این روش نتایج طولانی مدت را فراهم می‌کند.
 8. زخم‌ها قابل مشاهده نیستند. تنها خراش کوچکی روی پوست می‌افتد اما فقط چند روز پس از این عمل، پوست سالم می‌شود.
 9. ابروهای جدید چهره شما را بهتر می‌کنند.

مشکلات کاشت ابرو

 1. با وجود ناحیه‌ای کوچک که باید پوشانده شود، این روش عملا زمان قابل توجهی را به دلیل دقت و مراقبت‌هایی که در هنگام تنظیم هر کاشت مو باید انجام شود، می‌گیرد.
 2. بر خلاف کاشت مو، جایی که موهای اهدا کننده از پوست سر برداشته می‌شود و کاملا موها را از محل دریافت کننده بر می‌دارد، قرار دادن آن‌ها در ناحیه ابرو ویژگی ظاهری متفاوت، بافت و حتی میزان رشد آن را نشان می‌دهد. با گذشت زمان، موهای جدید قادر به انطباق با محیط و ویژگی‌های جدید خود خواهند بود، اما هرگز کاملا مطابق با موی اصلی خودتان نیست.
 3. ممکن است مجبور باشید موهای جدید را به طور منظم اصلاح کنید زیرا ممکن است چند ماه اول خیلی سریع رشد کنند. این به این دلیل است که چرخه رشد موهای ناحیه سر سریع‌تر از ابروها رشد می‌کنند، چون ابروها فقط حدود چهار ماه یک بار رشد می‌کنند.
 4. زخم‌ها ممکن است در جاهای اهدا کننده قابل مشاهده باشند، که اگر شما ترجیح می‌دهید موهای خیلی کوتاه خود را بپوشید، می‌تواند مشکل ایجاد کند.
 5. با توجه به زمان و تخصص که باید در این روش قرار داده شود، می‌تواند شما را مجبور کند که بیشتر از ابروهای معمولی به آن‌ها برسید.
 6. ممکن است به مدت دو هفته پس از عمل، ریزش مو را تجربه کنید. این ممکن است که شما به روزهای قبل از جراحی بازگردید، اما این پدیده کاملا طبیعی است. سپس موهای جدید شروع به رشد می‌کنند و این بار قوی‌تر و سالم‌تر از قبل می‌شوند.

حقایق ترسناک

 1. در برخی موارد روش‌های کاشت مو، به ویژه مواردی که صرفا برای اهداف آرایشی انجام می‌شود، در بیمه نامه گنجانده نشده‌اند.
 2. شما باید یک جراح واقعا خوب را پیدا کنید و به سراغ آن جراح بروید. در غیر این صورت، شما می‌توانید خرج کردن پول خود با نتایج نامطلوبی مواجه شوید. برای انجام این روش، همیشه به دنبال کسی بروید که تحصیل کرده و متخصص این کار است.
 3. با توجه به زمان و میزان تخصص مورد نیاز برای این روش، هزینه‌ها برای خیلی از افراد بسیار زیاد می‌شود. به همین دلیل است که برخی، گزینه‌های دیگری را ترجیح می‌دهند، گرچه ممکن است نتایج مشابه طبیعی را ارائه ندهد.
 4. شما نمی‌توانید هزینه آن را در اولین بار پرداخت کنید. ابروها در مرکز سیمای انسان هستند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که این کار فقط توسط جراحان معتبر انجام شود. هرگونه اشتباه قطعا نادیده گرفته نخواهد شد و برای اصلاحات، شما بیشتر پرداخت خواهید کرد.

کاشت ابرو یک روش بسیار امیدوار کننده است، این را با توجه به تعداد مشتریان راضی که به سراغ آن رفته‌اند می‌گوییم. این روش با بهتر کردن چهره شما می‌تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. درست است، این می‌تواند چیزی باشد که ارزش پولش را داشته باشد.

تریتا را در جهت رسیدن به اهدافش حمایت کنید:

منابع:

 1. http://www.aihr.com.au/blog/eyebrow-transplant-good-bad-ugly

اشتراک گذاری:

مطالب مرتبط
نجمه جهاندار

نجمه جهاندار

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به‌دست آورید، کسی نمی‌تواند به آنها توهین کند. اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمی‌شوید، یا میخندید یا به فکر فرو می‌روید.

If you get your ideas by thinking and study, nobody can insult them. If someone tells you the opposite, you will not get angry, either you laugh or think about it.